Penzión Benátky

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hľadáte príjemné ubytovanie v Piešťanoch? Penzión Benátky, ktorý stojí na brehu tichého ramena Váhu, Vás očarí svojou jedinečnou atmosférou. Výhodná poloha zariadenia v tesnom susedstve kúpeľného ostrova Vám umožňuje dobrý prístup ku kúpeľným procedúram, ak ste sa rozhodli Piešťany navštíviť práve kvôli kúpeľom. Centrum mesta je vzdialené len necelých päť minút chôdze. Môžete tak ľahko absolvovať prechádzky mestom, ale aj prírodou či krásne upravenými parkmi.
Penzión Benátky ponúka ubytovanie v 13-ich dvojlôžkových izbách (niektoré sú s možnosťou prístelky) v prevedení komfort alebo štandard. Na každej izbe sa nachádza televízor, vlastná kúpeľňa a WC, na izbách komfort (na požiadanie aj na izbách štandard) je k dispozícii tiež chladnička. V objekte je možnosť pripojenia na internet.
Návštevníci nášho penziónu majú možnosť dať si u nás chutné raňajky či absolvovať wellness procedúry. Parkovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečené na uzatvorenom parkovisku.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Piešťany (Trnavský kraj)

GPS: 48,585149 17,839679

Kontakt

Adresa: Topoľčianska 1, Piešťany, 921 01

Telefón: +421 911 222 117; +421 33 772 11 89

Email: benatky@benatky.sk

Web: http://www.benatky.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.benatky.sk/ubytovanie/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,00 €

Max. počet osôb: 31

Vybavenie: TV na izbe, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 9x2, 3x2+1, 1x2+2

Počet spální: 13

Počet kúpeľní: 13

Počet WC: 13

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií