Pútnický dom v Marianke

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Pútnický dom v Marianke je situovaný v romantickej dolinke na úpätí Malých Karpát, iba 12 km od Bratislavy. Obklopuje ho krásna príroda a vzácne kultúrno-historické pamiatky.
Dom poskytuje krátkodobé i dlhodobé ubytovanie pútnikom aj bežným turistom, jednotlivcom aj organizovaným skupinám. Celková kapacita zariadenia je 55 osôb. Hosťom sú k dispozícii 1-, 2-, 3- a 4-posteľové izby, a tiež jeden apartmán. Temer na každej izbe je vlastná kúpeľňa a televízor. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet. V zariadení sa nachádza spoločná kuchynka, konferenčná miestnosť i veľká sála s multimediálnym projektorom. Záujemcom je k dispozícii aj kaplnka. Na požiadanie vieme zabezpečiť tiež stravovanie. Parkovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečené priamo pri zariadení.
Pútnický dom v Marianke je vhodným miestom na modlitby a rozjímanie i nerušený pobyt v lone malokarpatskej prírody. V jeho okolí sa nachádzajú turistické i cykloturistické trasy. Zároveň je od nás blízko do Viedne, Budapešti i Mariazellu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Malacky (Bratislavský kraj)

GPS: 48,248167 17,064175

Kontakt

Adresa: Námestie 4. apríla 20, Marianka, 900 33

Telefón: +421 948 038 942

Email: robert.murar4@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,60 €

Max. počet osôb: 53

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1; 19x2; 3x4; 1xAPT (1x2)

Počet spální: 24

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 30

Počet WC: 30

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií