Pension Danninger

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

- príjemné prostredie
- bezbariérový prístup
- WiFi zdarma v celom objekte

Malý rodinný penzión je situovaný v peknej prírode a príjemnom prostredí, vzdialený len 10 min. pešo od centra Kúpeľného ostrova a termálneho kúpaliska v Piešťanoch. Piešťany ponúkajú mnoho možností trávania voľného času, nájdete tu krásny Kúpeľný park, historické centrum s množstvom kaviarní a reštaurácií, termálne kúpalisko, športoviská, cyklistické trasy, v zimnom období je možné využiť lyžiarske stredisko vzdialené asi 20 km.
Náš penzión Vám ponúka 14 lôžok. Kvalitné ubytovanie je v 2, 3 alebo 4 lôžkových útulne zariadených izbách. Každá izba je vybavená kúpeľňou, WC, TV-SAT a Wi-Fi zónou. Izby na prízemí sú priestranné a prístupné s invalidným vozíkom. Naši klienti sú pre nás veľmi dôležití. V prípade chorých a postihnutých osôb poskytujeme bezplatné asistenčné a dopravné služby. Hostia majú k dispozícii plne vybavené kuchyne, ponúkame však aj možnosť stravovania (raňajky alebo polpenzia). Podáme vám tiež aktuálne informácie o ambulantnej kúpeľnej liečbe, prípadne masáže. Iste uvítate aj tiché a príjemné posedenie v záhradnom altánku s možnosťou grilovania. Srdečne sú tiež vítané rodiny s deťmi. So sebou môžete zobrať aj vašich štvornohých miláčikov.
Parkovanie je v uzavretom objekte penziónu. Ubytovanie je bezbariérové a je vhodné pre pacientov využívajúcich rehabilitačnú liečbu v Adeli Medical Center.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Piešťany (Trnavský kraj)

GPS: 48,588656 17,856826

Kontakt

Adresa: Bananská 70, Piešťany - Banka, 921 01

Telefón: +421 908 536 810

Email: info@pension-danninger.sk

Web: http://www.pension-danninger.sk/sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.pension-danninger.sk/sk/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2; 2x2+1; 1x4; 1xAPT (1x2+1)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií