Ubytovacie zariadenie Alpina

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovacie zariadenie Alpina je situované v krásnom a tichom prírodnom prostredí Malých Karpát pri obci Chtelnica, ďaleko od všedného ruchu. V oblasti sa nachádza množstvo turistických atraktivít, za všetky možno spomenúť zrúcaninu hradu Dobrá Voda, zrúcaninu kláštora Katarínka, Smolenický zámok či jaskyňu Driny. Okolie zariadenia je vhodné na rôzne športové aktivity v zime aj v lete.
Ubytovacie zariadenie Alpina ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v chate a chalupe s nadštandardným vybavením. Chalupa Alpina je vhodná okrem iného na rodinné, firemné a iné spoločenské akcie. Nachádzajú sa tu dve dvojlôžkové izby a dvojizbový apartmán spolu so štyrmi lôžkami. K dispozícii je spoločenská miestnosť pre 30 osôb, sauna s jacuzzi a altánok s krbom a grilom.
Chata Alpina je vhodná napríklad i na poľovnícke akcie. Nachádza sa v nej kuchyňa, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa a dve spálne: izba "M" a izba "V" - každá s dvojicou poschodových postelí. Pri chate je altánok s grilom. Priamo pri objekte je parkovisko.
Za poplatok zapožičiame návštevníkom kajak, čln, elektronické šípky, vzduchovkovú strelnicu, lyžiarsku bežeckú výstroj, stolný futbal, biliard, lopty, kotlík na guláš a iné.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Všetkým záujemcom odporúčame pozrieť si aj našu prezentáciu na Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=hNfCZBgDrsg

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Piešťany (Trnavský kraj)

GPS: 48,612456 17,586584

Kontakt

Adresa: Rajňanská 831, Chtelnica, 922 05

Telefón: +421 905 479 070

Email: info@ubytovaniehudak.sk

Web: http://www.ubytovaniehudak.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovaniehudak.sk/#section=prices

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,80 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: Sauna, Športové náradie, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xCH (2x2, 1x4+3); 1xCH (2x4, +3)

Počet spální: 5

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií