Penzión Astra

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Astra je moderné ubytovacie zariadenie ponúkajúce kvalitné celoročné ubytovanie v tichom a peknom prostredí kúpeľného mesta Piešťany.
Penzión sa nachádza v centre Piešťan pri mestskom parku. Okolie a prostredie plné zelene spríjemní Vašu dovolenku, liečenie či víkendový pobyt v Piešťanoch. Jeho výhodná poloha umožňuje ľahký prístup k relaxu, zábave aj nákupom.
V penzióne sa nachádza 7 izieb a 4 apartmány. Izby sú dvojposteľové s možnosťou prístelky. Každá je vybavená vlastnou kúpeľňou a WC, trezorom, TV so satelitným signálom, telefónom, WiFi pripojením na internet zdarma. Súčasťou väčšiny izieb je kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou. Apartmán tvoria dve izby (spálňa a obývačka), kuchyňa a kúpeľňa s WC.
Hosťom penziónu je k dispozícii jedáleň, v ktorej sa podávajú raňajky formou bohatých bufetových stolov. Na oddych slúži relaxačné centrum so saunou, jacuzzi a bohatou ponukou masáží. K dispozícii je i veľká záhrada s možnosťou posedenia. Parkovanie vozidiel je zabezpečené na uzamknutom parkovisku a je bezplatné.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Piešťany (Trnavský kraj)

GPS: 48,595076 17,833771

Kontakt

Adresa: Pod Párovcami 1348/21, Piešťany, 92101

Telefón: +421 033 774 47 80

Email: info@penzionastra.sk

Web: http://www.penzionastra.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionastra.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 26,50 €

Max. počet osôb: 33

Vybavenie: Sauna, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné, Trezor

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 7x2+1, 4xAPT (1x2+1)

Počet spální: 11

Počet kuchýň: 9

Počet kúpeľní: 11

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií