Malinô Brdo ski & bike park

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Na svahoch Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok sa rozprestiera areál moderného lyžiarskeho strediska Malinô Brdo ski & bike park. Na svoje si tu prídu všetky kategórie lyžiarov od úplných začiatočníkov až po tých najnáročnejších. V stredisku sa nachádza 12 km zjazdových tratí, z toho najdlhšia má až 3900 m a jej prevýšenie je takmer 700 m. Zjazdové trate sú v prípade potreby umelo zasnežované. Na prepravu návštevníkov slúži 8-miestna kabínková lanovka, 4-sedačková lanovka, 2 klasické vleky a 4 vleky pre deti a začiatočníkov.
V stredisku sa nachádzajú freeride zóny, na ktorých sa vybláznia vyznávači adrenalínových svahov, priaznivci freestyle lyžovania a snowboardingu si prídu na svoje v Snow parku. Malých i veľkých poteší možnosť snowtubingu – zjazdu z kopca na gumových kolesách po tubingovej dráhe s umelými snehovými vlnami. Priaznivci bežeckého lyžovania ocenia bežkárske trate, ktoré sa v oblasti nachádzajú.
Zo služieb, ktoré neodmysliteľne patria ku každému modernému lyžarskemu stredisku, možno spomenúť skiservis, lyžiarsku a snowboardovú školu či požičovňu športových a lyžiarskych potrieb.
Malinô Brdo má čo ponúknuť i mimo lyžiarskej sezóny, nachádza sa tu lanový park Tarzánia s trasami rôznych obťažností, vhodný pre deti aj dospelých.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,053649 19,265192

Kontakt

Adresa: Ružomberok, 034 01

Telefón: +421 44 432 26 06

Email: skipark@skipark.sk

Web: http://www.skipark.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.skipark.sk/

Vstupné: http://www.skipark.sk/sk/Zima/Cenn%C3%ADky

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií