Chalúpkovo

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalúpkovo je situované v nádhernom prostredí liptovského vidieka, na okraji obce Liptovská Štiavnica. Táto lokalita je ako stvorená pre všetkých, ktorí hľadajú ničím nerušený oddych a zároveň bohaté možnosti aktivít. Región je nesmierne bohatý na turistické atrakcie najrôznejšieho druhu. Neďaleko Chalúpkova sa rozprestierajú národné parky Veľká Fatra a Nízke Tatry, blízko je i pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec, špičkové lyžiarske strediská Malinô Brdo, Jasná či Park Snow Donovaly, aquaparky Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia, množstvo kultúrno-historických pamiatok a ešte všeličo iné.
V Chalúpkove nájdete rozličné typy dreveníc poskytujúcich nadštandardné komfortné ubytovanie. Drevenice majú rôznu kapacitu a rôzne rozloženie izieb. V každej z nich sa nachádza televízor, neobmedzené pripojenie na internet (WiFi), spoločenská miestnosť s krbom a sedením, plne vybavená kuchynská časť, samostatný pozemok zaručujúci dokonalé súkromie a, samozrejme, vyhradené parkovacie miesto.
Súčasťou Chalúpkova je príjemná reštaurácia zriadená v niekdajšej zemianskej kúrii. V jej ponuke sú jedlá z domácej aj medzinárodnej kuchyne, sezónne jedlá, vegetariánske jedlá i rozličné kulinárske novinky a špeciality. Priestory reštaurácie sú vhodné na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, firemných akcií i školení. V budove kúrie je okrem reštaurácie aj vináreň, ktorá ponúka možnosť degustácie vín tých najlepších značiek.
Milovníci wellness a zdravého životného štýlu si u nás takisto prídu na svoje. Čaká na nich bazén s protiprúdom, vírivá vaňa, solárium, sauny, masáže, ale aj fitness centrum.
Najmenších poteší najväčší detský kútik v širokom okolí. Interiérové a exteriérové priestory nášho detského zábavného centra sú vybavené preliezačkami, hojdačkami, kolotočmi, nachádza sa tu nafukovací hrad i športové ihriská.
Tak neváhajte a príďte si užiť tú najkrajšiu dovolenku práve k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,047797 19,354863

Kontakt

Adresa: Chalúpkovo, Liptovská Štiavnica, 034 01

Telefón: +421 902 365 555

Email: info@chalupkovo.sk

Web: http://www.chalupkovo.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chalupkovo.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 16,00 €

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií