Autor fotografie : Marek Ferenčík
  • Turistická ubytovňa Osada 2 - Marek Ferenčík
  • Turistická ubytovňa Osada 3 - Marek Ferenčík
Zobraziť na veľkej mape

Turistická ubytovňa Osada

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovacie zariadenie "Osada" sa nachádza v obci Liptovská Osada, 16 km južne od Ružomberka smerom na Banskú Bystricu, na úpätí Donovál, 4 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Liptovské Revúce a 11 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Leží na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, v mieste stretnutia Revúckej a Lúžňanskej doliny. Z oboch dolín vychádza množstvo zaujímavých turistických aj cykloturistických chodníkov. Je tu veľmi pekná príroda s čistým vzduchom, kde si každý návštevník môže viac či menej aktívne oddýchnuť. Je tu krásne v lete i v zime. Naše ubytovacie zariadenie je využiteľné celoročne. Podľa ročného obdobia je vhodná pre lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky, školské výlety, školy v prírode, športové sústredenia, turistické zrazy, firemné akcie, je vhodné pre skupiny ale aj na rodinnú dovolenku spojenú s oddychom, letnou i zimnou turistikou, výletmi do okolia, zberom lesných plodov alebo bylín v čistom prostredí prekrásnej prírody. Ubytovacia časť je po celkovej rekonštrukcii.
Je tu vytvorených 11 izieb so samostatnými kúpeľkami a spoločenská miestnosť s televízorom, kuchynskou linkou s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V celom objekte je možmosť pripojenia na internet (WiFi). Vo dvore je možnosť posedenia v novom priestrannom altánku a možnosť opekať grilovať,alebo uvariť si niečo v kotlíku. Výhody ubytovania u nás: Ubytovňa je v centre obce ale v tichom prostredí. V okruhu 150 m je niekoľko obchodou, barov, pošta, aj kostol, parkovanie pri budove alebo v uzamknutom dvore, celoročná dostupnosť autom, blízkosť autobusovej zástavky. Po dohode v blízkej Základnej škole je možné využívať ich športový areál a telocvičňu s posilovňou. V zime aj prírodné klzisko.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 48,951462 19,262568

Kontakt

Adresa: Liptovská Osada, 034 73

Telefón: +421 905 398 334

Email: info@privatosada.sk

Web: http://www.privatosada.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.privatosada.sk/cennik_sk.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 38

Vybavenie: Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2, 1x3, 6x4, 1x5

Počet spální: 11

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 11

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií