Penzión Dvor u Luttyov

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Dvor u Luttyov je situovaný na okraji malebnej liptovskej obce Ivachnová, len 2,5 km od obľúbeného aquaparku Gino Paradise Bešeňová.
Ubytovacie zariadenie sa skladá z penziónovej časti a dvoch apartmánových jednotiek. V penziónovej časti s celkovou kapacitou 20 osôb sa nachádzajú dvoj- až štvorlôžkové izby + jedna švorlôžková bezbariérová izba apartmánového typu. Ubytovaným hosťom sú tu k dispozícii dve spoločné kuchyne, a tiež spoločná kúpeľňa a WC. V apartmánovej jednotke č. 1. sa nachádzajú dve trojlôžkové izby, vlastná kuchyňa a kúpeľňa s WC. Apartmánovú jednotku č. 2. tvoria tri dvojlôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami (z toho jedna bezbariérová) a kuchyňa. Na všetkých izbách v ubytovacom zariadení je televízia a bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Hostia ubytovaní v Penzióne Dvor u Luttyov si môžu skrátiť voľné chvíle hraním stolného tenisu, petangu či šípok alebo posedením pri grile a vonkajšom krbe. V prípade záujmu im zapožičiame bicykle. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore penziónu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,09487 19,409353

Kontakt

Adresa: Ivachnová 49, Ivachnová, 034 83

Telefón: +421 905 288 721

Email: office@penzionlutty.sk

Web: http://www.penzionlutty.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionlutty.sk/cennik.php?sel=3&lang=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2; 2x3; 3x4; 1xAPT (3x2); 1xAPT (2x3)

Počet spální: 11

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií