Chaty Alpina a Kamenár

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chaty Alpina a Kamenár situované v rekreačnej oblasti Hrabovo pri Ružomberku ponúkajú príjemné ubytovanie pre rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov, ktorí majú radi aktívny oddych v krásnom prírodnom prostredí. Chaty sú postavené pri sebe a majú spoločný areál tvorený predovšetkým detským ihriskom s pieskoviskom, hojdačkami, šmýkačkou a trampolínou. K areálu patria aj altánky s ohniskami pre dokonalý oddych a relax.
Chata Alpina sa skladá z troch moderných apartmánov s oddelenými vchodmi. Dva apartmány sú mezonetového typu s tromi spálňami a poskytujú ubytovanie pre maximálne 2x10 hosti. Každý apartmán má spoločenskú miestnosť s kompletne vybavenou kuchyňou, krbom, LCD televízorom a satelitom, 2 kúpeľne s 2 WC a saunu. Tretí apartmán sa skladá z dvoch spální s celkovou kapacitou 8 osôb, spoločenskej miestnosti s LCD televízorom, kompletne vybavenej kuchyne a 2 kúpeľní s 2 WC. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Chata Kamenár má celkovú kapacitu 16 osôb. Nachádza sa v nej 5 izieb, kompletne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom a LCD televízorom, a, samozrejme, 2 kúpeľne s 2 WC. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Parkovanie je možné priamo pri chatách.
V okolí chát sa nachádza mnoho turistických a cykloturistických trás a zaujímavostí. Za všetky možno spomenúť lyžiarske stredisko vzdialené necelých 300 m od ubytovania, pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry Vlkolínec, mesto Ružomberok s množstvom zaujímavých pamiatok či neďaleké aquaparky v Bešeňovej a Liptovskom Mikuláši.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,072070137 19,27634418

Kontakt

Adresa: Ružomberok – Hrabovo, 034 01

Telefón: +421 904 388 883

Email: info.malinobrdo@gmail.com

Web: http://www.malinobrdo.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.malinobrdo.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 44

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: CH1: 2xAPT (1x2, 2x4), 1xAPT (2x4); CH2: 1x2, 3x3, 1x5

Počet spální: 13

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií