Aquapark Senec

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Aquapark Senec situovaný v rekreačnej oblasti Slnečné jazerá – sever ponúka počas celého roka množstvo zábavy, dobrodružstva, oddychu, ale aj welness služieb pre všetky vekové kategórie. Na svoje si prídu deti, seniori, športovci aj leňosi. V aquaparku sa využíva termálna voda z vrtu, ktorej teplota sa pohybuje v rozmedzí od 28 do 38°C.
Aquapark sa skladá z bazénovej haly a otvoreného areálu. V bazénovej hale s celoročnou prevádzkou nájdeme relaxačný bazén s rozličnými vodnými atrakciami, ako sú masážne lavice, vodné chrliče, protiprúdy, vzduchový gejzír či vodný dážď, tiež oddychový bazén s hydromasážou, masážnymi lavicami, vodnými tryskami a perličkovým kúpeľom, prieplavový bazén s vodnými atrakciami a možnosťou prieplavu do vonkajšieho areálu, detský bazénik s vodným dáždnikom, a 76 m dlhý vnútorný tobogan. Športovcov poteší Swimaréna s 25 m dlhým plaveckým bazénom.
Počas letnej sezóny sú pre návštevníkov pripravené jedinečné atrakcie priamo pod holým nebom. Nájdeme tu 103-metrový tobogan Mississippi, malú toboganovú vežu s toboganom a dvojdráhovou šmýkačkou, vodné kĺzačky, adrenalínové kamikadze šmýkačky, štvordráhovú šmýkačku Tsunami, „tornádo lievik Space hole“ predstavujúci vrchol adrenalínových dobrodružstiev na Slovensku, bazén Lazy river s pomaly tečúcou riekou, kde sa návštevníci môžu nechať unášať na nafukovacích kolesách a napokon detský bazén.
V rekreačnom areáli seneckého aquaparku je k dispozícii i veľký Sai Wellness komplex so širokou ponukou saunovania (eukalyptová parná sauna, sauna Ruská baňa, soľná sauna, bambusová sauna a iné), masáží a ďalších wellness služieb. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Senec (Bratislavský kraj)

GPS: 48,2209 17,415293

Kontakt

Adresa: Slnečné jazerá – sever, Senec, 903 01

Telefón: +421 2 456 48 021

Email: info@aquaparksenec.sk

Web: http://www.aquaparksenec.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.aquaparksenec.sk/otvaracie-hodiny.html

Vstupné: http://www.aquaparksenec.sk/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií