Apartmány Račianska

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmány Račianska nájdete v komplexe tzv. Legiodomov v širšom centre Bratislavy, neďaleko významného dopravného uzla Račianske mýto. Jednotlivé apartmány ubytovacieho komplexu majú vchody z rôznych ulíc. Podľa nich sa nazývajú Račianska I., Račianska II., Americká I., Americká II. a Sibírska.
Apartmány sú vhodné na krátkodobý aj dlhodobý prenájom,  pre jednotlivcov aj firmy, domácich i zahraničných turistov. K ich výhodám oproti hotelovému ubytovaniu patrí úspora peňazí a tiež viac priestoru a súkromia.
Všetky apartmány sú moderne zariadené, majú jednu až tri spálne, spoločenskú miestnosť s televízorom, plne vybavenú kuchynku s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a, samozrejme, kúpeľňu s WC. Návštevníkom je k dispozícii bezplatné pripojenie na internet (WiFi). Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Vďaka vynikajúcej polohe apartmánov sú početné kultúrno-historické pamiatky, múzeá, galérie, ale aj kaviarne a reštaurácie hlavného mesta poľahky dostupné peši či mestskou dopravou. Z množstva zaujímavostí, ktoré možno v Bratislave navštíviť, spomenieme napríklad Bratislavský hrad, ZOO, Slavín, Bratislavský lesný park, dunajské nábrežie, Slovenské národné múzeum či Múzeum mesta Bratislavy s veľkým množstvom zaujímavých expozícii situovaných často v nádherných pamiatkových objektoch.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bratislava (Bratislavský kraj)

GPS: 48,161923 17,123546

Kontakt

Adresa: Račianska 33, Bratislava-Nové Mesto, 831 02

Telefón: +421 903 452 900

Email: apartmany.bratislava@gmail.com

Web: http://www.apartment-bratislava.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.apartment-bratislava.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 25,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2xAPT (1x2), 1xAPT (1x1, 1x2, +1), 1xAPT (3x2), 1xAPT (2x3)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií