Hostel Blues

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hostel Blues je situovaný v bratislavskom Starom Meste, len kúsok od historického centra plného krásnych historických pamiatok.
Svojim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie za vynikajúce ceny. Pre tých, ktorí preferujú súkromie a komfort, máme prichystané súkromné 2-, 3- a 4-lôžkové izby, ktoré ocenia napríklad páry či rodiny s deťmi. Okrem toho ponúkame aj spoločné spálne – dormy za výhodné ceny. Dormy uprednostňujú zvyčajne študenti a mladí cestovatelia. V spoločných spálňach sú hosťom k dispozícii uzamykateľné skrinky, takmer všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a WC. Pre rodiny a skupiny priateľov ponúkame možnosť ubytovania v Apartmáne New York na najvyššom poschodí. Apartmán má dve izby (dvoj a štvorposteľovú) s televízorom, vlastnú kúpeľňu a rozľahlú terasu s panoramatickým výhľadom na celú Bratislavu.
V Hosteli Blues sa nachádza plne zariadená kuchyňa s jedálňou, spoločenská miestnosť s počítačmi a bezplatným WIFI pripojením, práčovňa, úschovňa pre batožinu a bicykle. V spoločenskej miestnosti si môžete zakúpiť pivo, víno a rôzne nealkoholické nápoje (či už studené, alebo teplé) a usporadúvajú sa tu živé koncerty. Lobby je takmer vždy plná ľudí z celého sveta, ktorí veľmi radi nadväzujú nové priateľstvá. Na recepcii sú nonstop prítomní recepční, ktorí Vám radi s čímkoľvek pomôžu. Ponúkame Vám tiež informácie o kultúre a aktuálnych udalostiach organizovaných v oblasti hlavného mesta. Tešíme sa na Vašu návštevu :-)

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bratislava (Bratislavský kraj)

GPS: 48,146732 17,115023

Kontakt

Adresa: Špitálska 2, Bratislava - Staré Mesto, 811 08

Telefón: +421 905 204 020

Email: bookings@hostelblues.sk

Web: http://www.hostelblues.sk/sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hostelblues.sk/sk/ceny-lacne-studentske-ubytovanie-hostely-bratislava

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,90 €

Vybavenie: Kuchynka, Internet, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií