Hotel Viktor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novopostavený moderný hotel v blízkosti centra Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, rodiny s deťmi, turistov či aktuálne pre fanúšikov rôznych podujatí.
Hotel Viktor*** disponuje 39-timi izbami s celkovou kapacitou 82 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách so spojenými alebo oddelenými lôžkami. Pre ešte väčšie pohodlie môžete využiť dva apartmány. Izby sú vybavené kvalitným moderným nábytkom, pôsobia príjemne a útulne. Celý hotel vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je možné pripojiť sa na internet (pevné aj wi-fi pripojenie) a hotel spĺňa najnovšie bezpečnostné štandardy.
Hotel je situovaný v tichej časti Bratislavy, medzi rodinnými domami, ktorá je zároveň len pár ulíc od diaľnice D1 a D2, priam v priesečníku týchto významných dopravných tepien. Turisti prechádzajúci cez Bratislavu istotne ocenia tiež blízkosť železničnej stanice Petržalka, cez ktorú smerujú všetky vlaky do Rakúska, a zároveň z nej odchádzajú aj vlaky smerom na východ Slovenska. Táto stanica je vzdialená len približne 500 metrov od hotela. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj zastávky MHD s dostupnosťou spojenia priamo do centra mesta.
Pre hostí, ktorí k nám pricestujú autom, máme pripravené komfortné parkovanie v podzemnej garáži so stálym kamerovým dohľadom ako aj parkovanie pred budovou hotela.
Hotel Viktor*** disponuje vlastnou reštauráciou s kaviarňou, barom a salónikom.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bratislava (Bratislavský kraj)

GPS: 48,125834 17,091381

Kontakt

Adresa: Kremnická 26, Bratislava - Petržalka, 851 01

Telefón: +421 2 634 52 085

Email: recepcia@hotelviktor.sk

Web: http://www.hotelviktor.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelviktor.sk/?IDe=100034

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 25,00 €

Max. počet osôb: 82

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 37x2, 1xAPT (1x2, +2), 1xAPT (1x4)

Počet spální: 39

Počet kúpeľní: 40

Počet WC: 40

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií