AQUA SPA Gánovce

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Stredisko AQUA SPA Gánovce priamo nadväzuje na tradíciu Gánovských kúpeľov, ktoré patrili k najstarším na Slovensku. Tunajšia liečivá minerálna voda známa už od 16. storočia má priaznivé účinky pri kožných problémoch, ochoreniach pohybového aparátu (reumatizmus a pod.), zažívacích ťažkostiach či cukrovke.
Hostia AQUA SPA Gánovce môžu využívať vonkajší plavecký bazén s dĺžkou 15 m vybavený chrličom vody, vonkajší sedací bazén s magnezitovou soľou a vodou zohriatou na 35 až 37°C a malý vonkajší bazén vhodný najmä pre deti. Okrem toho je im k dispozícii minerálny kúpeľ, perličkový minerálny kúpeľ, prísadový minerálny kúpeľ vhodný na zlepšenie zdravotného stavu v rôznych oblastiach a tiež blahodarne pôsobiaci soľný kúpeľ. V ponuke je i široká paleta masáží od klasickej cez športovú, relaxačnú a reflexnú až po manuálnu lymfodrenáž.
V stredisku sú možnosti stravovania i občerstvenia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,030827 20,322788

Kontakt

Adresa: Hlavná 494, Gánovce, 058 01

Telefón: +421 917 123 453, +421 907 916 451

Email: info@aquaspaganovce.sk

Web: http://www.aquaspaganovce.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.aquaspaganovce.sk/otvaracie-hodiny.php

Vstupné: http://www.aquaspaganovce.sk/cennik-aqua-spa.php

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií