Ubytovanie Lubor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie Lubor sa nachádza v príjemnom prostredí popradskej miestnej časti Veľká, pod Vysokými Tatrami. Lokalita je veľmi vhodná pre všetkých, ktorí majú radi vysokohorské výlety, turistiku, lyžovačku, spoznávanie kultúrno-historických pamiatok či zábavu v aquaparkoch. V oblasti sa nachádzajú krásne pamiatkové rezervácie, ako Spišská Sobota, Kežmarok, Ždiar či Levoča, tiež viaceré lyžiarske strediská, AquaCity Poprad a ešte všeličo iné.
Ubytovanie poskytujeme na samostatnom poschodí rodinného domu s vlastným vchodom. Nachádzajú sa tu 3 izby, 1 dvojlôžková, 1 trojlôžková a 1 štvorlôžková. Každá izba má bezdrôtové pripojenie na inrternet (WiFi) a vlastný televízor. Štvorlôžková izba má i vlastnú kúpeľňu s WC (zvyšné 2 izby majú spoločnú kúpeľňu s WC). Návštevníkom je k dispozícii kuchynský kút s elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, tiež spoločenská miestnosť s krbom. V priváte sa nachádza i miestnosť na odkladanie lyží či bicyklov.
Voľné chvíle môžete tráviť vo vonkajšom altánku s posedením a možnosťou opekania či grilovania. Deti sa môžu vyšantiť na otvorenej trávnatej ploche. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,065446 20,290541

Kontakt

Adresa: Lúčna 11, Poprad-Veľká, 058 01

Telefón: +421 903 628 072

Email: palovcik.lubor@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x3, 1x4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií