Turistická ubytovňa Viola

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovňa Viola sa nachádza v okrajovej časti podtatranskej obce Veľká Lomnica, len kúsok od vlakovej zastávky. V blízkosti ubytovne je jazdecký, tenisový a golfový areál. Lokalita predstavuje veľmi dobrý východiskový bod výletov do Vysokých Tatier či nádherných historických miest Spiša. V oblasti sú aquaparky, lyžiarske strediská a mnoho ďalších atrakcií.
Celková kapacita turistickej ubytovne je 40 osôb (39 pevných lôžok a 1 prístelka). Hostia sa môžu ubytovať v dvojizbovom apartmáne s piatimi lôžkami, v ktorom sa nachádza televízor, chladnička, balkón i vlastná kúpeľňa s WC, tiež v troch trojlôžkových izbách s televízorom, chladničkou, balkónom a vlastnou kúpeľňou s WC, v piatich trojlôžkových izbách s chladničkou, v jednej veľkej sedemlôžkovej izbe s chladničkou a televízorom a napokon v jednej štvorlôžkovej izbe s chladničkou. Na chodbách sú k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, ktoré môžu využívať hostia ubytovaní v izbách bež kúpeľní a WC.
Návštevníkom je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, stolným tenisom a spoločenskými hrami. Stravovanie je možné v jedálni s barom, a to formou raňajok, polpenzie i plnej penzie. V lete je otvorená príjemná terasa s posedením.
V ubytovni možno organizovať oslavy, firemné akcie, školenia a ďalšie podujatia. Ubytovanie je vhodné i pre zájazdy či školské výlety.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,109162 20,356204

Kontakt

Adresa: Popradská 518, Veľká Lomnica, 059 52

Telefón: +421 903 532 556

Email: ub.viola@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,00 €

Max. počet osôb: 40

Vybavenie: Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 8x3, 1x4, 1x7, 1xAPT (2x2, +1)

Počet spální: 12

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií