Autor fotografie : Martina Leščáková
  • Vila Martina 2 - Martina Leščáková
  • Vila Martina 3 - Martina Leščáková
  • Vila Martina 4 - Martina Leščáková
  • Vila Martina 5 - Martina Leščáková
Zobraziť na veľkej mape

Vila Martina

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Vila Martina je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpeľňou s toaletou a sprchovacím kútom.

Návštevníkom penziónu je k dispozícii samostatná kuchynka s kompletným vybavením (chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, kompletný servis). Na prízemí sa nachádza štýlová spoločenská miestnosť, ktorá je nepretržite prístupná našim hosťom vybavená WiFi sieťou, satelitným televíznym prijímačom, domácim kinom, audio súpravou. Súčasťou areálu je zastrešené záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Príjemné chvíle môžete stráviť aj na jedinečnej slnečnej terase. Pohodlné a bezpečné parkovanie je zabezpečené v uzavretom areály penziónu Vila Martina (Diaľkové ovládanie od vstupnej brány obdržíte ku každému vozidlu). Vila Martina vzhľadom ku svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom okruhu sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník. Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská v okolí 2 km od Vily Martiny sa nachádza AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,068135 20,272905

Kontakt

Adresa: Horská 4518/2, Poprad, 058 01

Telefón: +421 908 996 559

Email: vilamartina@vilamartina.sk

Web: http://www.vilamartina.sk/sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilamartina.sk/sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 5x2, 2x3, 1x4

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií