Penzión Ďurčík

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Pre všetkých milovníkov prírody, športu a oddychu je tu komfortné ubytovanie v Penzióne Ďurčík***, ktorý sa nachádza vo Vysokých Tatrách v novovybudovanej okrajovej časti Veľkej Lomnice.
Samotná Veľká Lomnica, o ktorej prvá písomná zmienka pochádza z roku 1257, vám učaruje, a to nielen prekrásnou prírodou, ale aj zaujímavými kultúrno-historickými pamiatkami. V okolí obce sa nachádzajú lyžiarske strediská, (Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso atď.), aquaparky (Vrbov, Poprad), turistické atraktivity ako Belianska jaskyňa, Múzeum Tatranského národného parku, botanická záhrada v Tatranskej Lomnici a samozrejme mnoho možností vysokohorskej turistiky.
Penzión Ďurčík ponúka ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, tiež v rodinnej izbe pre 4 osoby s 2 spálňami a v exkluzívnom Deluxe apartmáne. Všetky izby majú samostatné sociálne zariadenia a LCD televízor. Deluxe apartmán má samostatný vchod, kuchyňu s jedálňou, priestrannú obývačku s LCD televízorom a rádiom na CD. Z obývačky je východ na veľkú terasu. V apartmáne je slnečná spálňa s LCD televízorom, minibar, trezor, balkón, samostatná kúpeľňa s vaňou a WC. V suteréne penziónu sa nachádza jedáleň, spoločenská miestnosť, kuchyňa, bar a sauna.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,123378 20,350904

Kontakt

Adresa: Športová 28, Veľká Lomnica, 059 52

Telefón: +421 940 356 466

Email: rezervacia@penziondurcik.eu

Web: http://www.penziondurcik.eu/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 25

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 3x2+1, 1x3+1, 1xAPT (1x2, +2)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií