Penzión Tatranský dom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vítame Vás na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete, vo Vysokých Tatrách. Tatranský dom sa nachádza na okraji obce Veľký Slavkov, ktorá je len na skok od Popradu (asi 2 km), kúsok od Starého Smokovca (7 km), v krásnom údolí Tatranskej kotliny. Cez obec prechádzajú všetky cykloturistické trasy, ktoré začínajú v Poprade a pokračujú až k tatranským chodníkom.
Ponúkame Vám ubytovanie v útulnom penzióne s celkovou kapacitou 20 lôžok a 16 miest na prístelkách. Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami a tiež v dvojizbovom apartmáne so štyrmi lôžkami. Na každej izbe aj v apartmáne sa nachádza LCD televízor, chladnička a vlastná kúpeľňa s WC. Dvojlôžkové izby majú i rozkladací gauč, ktorý je možné vyžiť ako prístelku pre 2 osoby. V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchynka, v ktorej si hostia môžu pripravovať vlastné jedlá. Ostatné izby majú spoločnú kuchynku. V prípade záujmu ponúkame i možnosť objednať si raňajkové menu. Všetci návštevníci môžu využívať spoločenskú miestnosť vybavenú televízorom so satelitným príjmom a rádiom.
Parkovanie je zabezpečené priamo v oplotenom areáli penziónu.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,096799 20,280265

Kontakt

Adresa: Tatranská 31, Veľký Slavkov, 059 91

Telefón: +421 911 154 801; +421 907 154 801

Email: info@tatranskydom.sk

Web: http://www.tatranskydom.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.tatranskydom.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 36

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 8x2+2, 1xAPT (2x2)

Počet spální: 10

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 9

Počet WC: 9

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií