Vila House Family

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila House Family ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí s rodinnou atmosférou. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, skupiny i jednotlivcov, ktorí hľadajú odpočinok spojený s aktívnym oddychom. Vila je situovaná v tichej vilovej časti mesta Poprad s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier a má výhodnú polohu s dobrou turistickou dostupnosťou.

Ubytovanie poskytujeme v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Každá izba je vybavená TV/SAT, rádio, pripojenie na internet WIFI. Na každom poschodí sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa pre vlastnú prípravu stravy (chladnička, sporák, mikrovlna rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, kuchynský riad).

V zariadení je návštevníkom k dispozícii sauna a vírivka. V záhrade sa nachádza posedenie s grilom. Parkovanie je bezplatné – priamo v areáli objektu.

Pri príchode Vám radi poskytneme všetky dostupné turistické informácie o Poprade, jeho okolí a Vysokých Tatrách. Na želanie Vám pomôžeme naplánovať program Vášho pobytu. Poprad a jeho okolie je známa turistická oblasť, ktorá ponúka množstvo turistických a kultúrnych aktivít. Z letných atraktivít možno spomenúť Termálne bazény (Aquacity Poprad, Vrbov, Tatralandia Liptovský Mikuláš), hrady, jaskyne, múzeá, turistiku vo Vysokých Tatrách či Slovenskom raji, cyklistiku, výlety na pltiach v Pieninách alebo vyhliadkové lety. V zime možno lyžovať (lyžiarske strediská Snow Park, Lopušná dolina, okolie Popradu), venovať sa snowboardingu, snowtubingu, korčuľovaniu, v okolí sa nachádza sánkarská dráha – Hrebienok i bobová dráha.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,066268 20,271156

Kontakt

Adresa: Magurská 10, Poprad, 058 01

Telefón: +421 903 595 735

Email: poprad@housefamilytour.sk

Web: http://www.housefamilytour.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.housefamilytour.sk/?lng=sk&page=pension

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 16,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2; 2x3; 1xAPT (2x2, +2)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií