Tatry Holiday Resort, Veľký Slavkov

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca, leží rekreačný komplex Aplend. Komplex ponúka neobyčajný pokoj a relax, ale jeho poloha ho predurčuje aj na bohaté športové vyžitie pre aktívny druh dovolenky. Atraktívnosť prostredia je bezhraničná vzhľadom na blízkosť mnohých turistických atrakcií.
V Areáli sa nachádza záhradné welness s bazénom, tenisový kurt, futbalové ihrisko, plážové volejbalové ihrisko, ruské kolky, stolný tenis, detské ihriská, altánky na grilovanie a reštaurácia Salaš. Areál má kapacitu 230 lôžok a pozostáva s 5 domčekov, 11 chát, 12 štúdii a 6 apartmánov. Každý apartmán je vybavený plne zariadenou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, televíznym prijímačom a satelitom.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,090347 20,286015

Kontakt

Adresa: Tatranská ulica, Veľký Slavkov, 059 91

Telefón: +421 904 744 111

Email: tatry@aplend.com

Web: http://www.aplend.com/ubytovanie

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.aplend.com/ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 230

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, Reštaurácia, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií