Aquapark Oravice

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Aquapark Oravice leží na území regiónu Orava – Západné Tatry, takmer na hranici s Poľskou republikou, len niekoľko km od Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda s teplotou 58°C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v areáli aquaparku. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa. Priamy vstup z budovy a bazénov umožňuje kúpať sa v každom počasí a každom ročnom období.
V aquaparku sú návštevníkom k dispozícii športovo-relaxačné bazény, relaxačné bazény, perličkové Whirpool bazény a detský bazén. Bazény sú vybavené rozličnými vodnými atrakciami, ako sú masážne trysky, gejzír, vodný hríb či perličkové sedadlá. Najväčšou atrakciou je vlnobitie - umelé vlny v športovo-relaxačnom bazéne. Plávanie v tomto bazéne predstavuje jedinečný zážitok, ku ktorému len tak niekde neprídete. K ďalším atrakciám patrí tobogan s dĺžkou 100 m.
Z doplnkových služieb aquaparku možno spomenúť detský kútik, saunu a širokú ponuku masáží.
V areáli aquaparku sú samozrejme i možnosti občerstvenia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,299777 19,749479

Kontakt

Adresa: Oravice 109, Tvrdošín, 027 12

Telefón: +421 43 550 46 01

Email: recepcia@aquaparkoravice.sk

Web: http://www.aquaparkoravice.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.aquaparkoravice.sk/o-parku/kontakty/

Vstupné: http://www.aquaparkoravice.sk/cennik/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií