Penzión ORAVA

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión je situovaný v obci Habovka pri Zuberci pod Roháčmi. Poskytuje komfortné ubytovanie hlavne rodinám s deťmi, ale aj dvojiciam a jednotlivcom. Ubytovanie je kategoricky rozdelené podľa počtu postelí a izieb. Všetky ubytovacie jednotky disponujú vlastnou kuchyňou a kúpeľnou s toaletami. Penzión je ubytovaním a poskytovanými službami obzvlášť vhodný pre rodiny s deťmi. Penzión má celoročnú prevádzku.

Kapacita penziónu:
4 dvoj-posteľové izby
2 dvoj-posteľové apartmány s možnosťou prístelky
1 päťposteľový apartmán s možnosťou troch prísteliek

Celková kapacita penziónu je teda 18 postelí a 5 prístelkov. Apartmány, ako aj izby, sú vybavené plnohodnotnou kuchynkou a sociálnym zariadením (umývadlo, sprchový kút, toaleta). V rámci služieb penziónu je možné využiť aj prípravu chutných raňajok.

V celom komplexe penziónu je dostupné bezdrôtové pripojenie k internetu. V rámci areálu je možnosť grilovania či opekania na dvoch terasách s otvoreným krbom, ale taktiež varenia kotlíkových jedál, na čo sú uspôsobené vonkajšie krby alebo kotlina. Ubytovaní môžu využiť priestor a služby vinárne/čajovne s krbom, ktoré sú taktiež súčasťou objektu. Voľný čas je možné tráviť aj v herni s ping-pongovým stolom a stolným futbalom. Pre deti je v jedálni zriadený detský kútik s hračkami. Ubytovaní majú možnosť využiť ponúkané služby starostlivosti o deti spojené s tvorivými dielňami. K ubytovaniu patrí aj vlastné parkovanie. K dispozícii je aj detská postieľka.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,277717 19,605069

Kontakt

Adresa: Edmunda Petra Bárdoša č. 184, Habovka, 027 32

Telefón: +421 907 180 244

Email: penzion@penzionorava.sk

Web: http://www.penzionorava.sk/sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionorava.sk/sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 21,75 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 2x2+1, 1x4+2

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 7

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií