Ubytovanie FILO

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie FILO nájdete v príjemnom prostredí Západných Tatier, priamo v centre podhorskej obce Zuberec. Táto oblasť je mimoriadne bohatá na rôzne atrakcie a športové možnosti. Nachádzajú sa tu turistické chodníky, cyklotrasy, lyžiarske strediská, neďaleko je aquapark Oravice, Múzeum oravskej dediny (skanzen) a ešte všeličo iné.
Ubytovanie poskytujeme v 3 apartmánoch v rodinnom dome. V každom apartmáne sa nachádza televízor, vlastná plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa a WC. Návštevníkom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a sedením. V záhrade domu sa nachádza príjemné zastrešené záhradné sedenie s vonkajším krbom. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Ubytovanie FILO vám ponúka aj doplnkové služby, vďaka ktorým si dovolenku užijete naozaj naplno. K týmto službám patrí SKI inštruktor pre začiatočníkov aj pokročilých, horský vodca a požičiavanie bicyklov.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,261407 19,611805

Kontakt

Adresa: Hrady 238, Zuberec, 027 32

Telefón: +421 905 927 801

Email: penzion.filek@gmail.com

Web: http://www.ubytovaniefilo.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 13

Vybavenie: Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2+1, 2x3+2

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií