Turistická ubytovňa RPD Zuberec

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Turistickú ubytovňu RPD nájdete v pokojnom prostredí malebnej obce Zuberec obklopenej nádhernou prírodou Západných Tatier – Roháčov. Oblasť ponúka mnoho možností aktívneho odpočinku, nachádzajú sa tu turistické aj cykloturistické trasy, neďaleko je Múzeum oravskej dediny, milovníci vody a vodných športov si na svoje prídu v aquaparku v Oraviciach, v zime možno navštíviť lyžiarske strediská Milotín, Janovky, Zverovka – Spálená dolina či Oravice, ktoré sa nachádzajú iba 2 - 6 km od obce.
Ponúkame Vám cenovo výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou 49 lôžok v útulne zariadených dvoj- a trojlôžkových izbách a jednej päťlôžkovej izbe. Vo všetkých izbách je bezplatné pripojenie na internet (WiFi). Na chodbách sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia. K dispozícii je i menšia spoločná kuchynka s chladničkou, elektrickou štvorplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.
Súčasťou ubytovne je jedáleň, v ktorej je možnosť stravovania, a to vo forme raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. Jedáleň slúži i ako spoločenská miestnosť, nachádza sa tu aj televízor.
Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,257531 19,623604

Kontakt

Adresa: Družstevná 414, Zuberec, 027 32

Telefón: +421 903 557 287

Email: rpdzub.ek@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,00 €

Max. počet osôb: 49

Vybavenie: Kuchynka, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 7x2, 10x3, 1x5

Počet spální: 18

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií