Chalupa Zuzana

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalupa Zuzana je situovaná v krásnom prostredí na okraji oravskej podhorskej obce Habovka. Lokalita je vyhľadávaná turistami i lyžiarmi. Blízke okolie je pretkané turistickými chodníkmi, ktoré návštevníka zavedú na atraktívne vrcholy Západných Tatier a Skorušinských vrchov, priaznivci zimných športov si na svoje prídu v známych lyžiarskych strediskách v Zuberci, Nižnej alebo Vitanovej, tí, ktorí uprednostňujú vodu, ocenia blízkosť aquaparkov a termálnych kúpalísk v Oraviciach, Liptovskom Mikuláši, Lúčkach, Bešeňovej či Dolnom Kubíne.
Chalupa Zuzana ponúka ubytovanie v dvoch štvorlôžkových izbách s balkónom a jednom štvorlôžkovom apartmáne so samostatným vchodom. V apartmáne sa nachádza i televízor, vlastná plne vybavená kuchynka s chladničkou, mrazničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, a samozrejme aj vlastná kúpeľňa s WC.
V objekte je návštevníkom k dispozícii spoločenská miestnosť s posedením a televízorom, dve spoločné kúpeľne s WC a spoločná plne vybavená kuchynka. V priestoroch zariadenia je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Pred chalupou sa nachádza drevený altánok s posedením a krbom, a tiež otvorené ohnisko s lavičkami.
Parkovanie je priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,2708 19,60487

Kontakt

Adresa: Habovka 272, Habovka, 027 32

Telefón: +421 902 212 769

Email: edostech2@gmail.com

Web: http://chalupa-zuzana.webnode.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x4, 1xAPT (1x4)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií