Chata Teplica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Užite si dovolenku v prekrásnom prostredí údolia Skorušinských vrchov v podhorí Západných Tatier. Ak máte radi šum lesa, žblnkot tečúcej vody a vyspevovanie operencov, ste na správnom mieste. Táto lokalita je ako stvorená pre útek od každodenného zhonu a trávenie spoločných chvíľ so svojimi blízkymi.
Chata sa nachádza na Orave, 2 km od obce Brezovica, v prostredí údolia horského potoka Teplica, približne 150 m od lyžiarskeho strediska. Ubytovanie poskytujeme v 3 izbách s kapacitou 2, 3, a 4 lôžka + prístelky. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. V chate sa nachádza plne vybavená kuchynka (plynový sporák, plynová rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička) aj spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. Vykurovanie je krbom i elektrické. Parkovanie je priamo objekte.
Návštevníci majú možnosť kúpania vo fínskej kadi.
Stravovanie je možné vlastné alebo v neďalekej reštaurácii formou penzie – denné menu alebo objednávok podľa ponuky. Je možný dovoz stravy priamo do objektu.
Tak neváhajte a navštívte nás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,32646 19,667879

Kontakt

Adresa: Zábiedovská ulica, Brezovica, 028 01

Telefón: +421 904 472 584

Email: ubytovanie@homely.sk

Web: http://www.homely.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.homely.sk/index.php/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Formát izieb: 1x2, 1x3, 1x4, +6

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií