Penzión pod Roháčmi

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión pod Roháčmi je situovaný v tichej a pokojnej časti turistami vyhľadávanej oravskej obce Habovka, priamo pod Západnými Tatrami – Roháčmi. V oblasti sa nachádza množstvo turistických trás, ale i historických pamiatok. V zime na vás čakajú lyžiarske strediská Janovky, Milotín a ďalšie, celoročne sú prístupné aquaparky a termálne kúpaliská v Oraviciach, Bešeňovej či Liptovskom Mikuláši.
Ubytovanie poskytujeme v dvoch objektoch situovaných v jednom areáli – v penzióne a v podkroví rodinného domu.
V penzióne sa nachádza 5 izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľňou s WC. Návštevníkom je k dispozícii spoločenská miestnosť i spoločná plne zariadená kuchyňa s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Stravovanie je možné vlastné, ale i formou polpenzie s vynikajúcou domácou stravou.
Ubytovanie v podkrovnej časti rodinného domu pozostáva z troch dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a spoločnej kuchynky s balkónom. Izby sú vybavené televízorom a majú vlastné sociálne zariadenia (kúpeľňu a WC). V objekte je WiFi pripojenie.
V Penzióne pod Roháčmi ponúkame aj masérske a kozmetické služby. Všetci hostia majú k dispozícii dvor so zastrešeným posedením a ohniskom, pri ktorom si môžu opekať či variť kotlíkový guláš. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,271861 19,605472

Kontakt

Adresa: Andreja Pavču 277, Habovka, 027 32

Telefón: +421 903 897 700

Email: pension@hajduciak.sk

Web: http://www.hajduciak.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hajduciak.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií