Privát Habovka - Brest

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Brest sa nachádza v centre obce Habovka v predhorí Západných Tatier - Roháčov. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 13 lôžok v osobitnej prístavbe pri rodinnom dome. Hostia majú k dispozícii 2- a 3-lôžkové izby a jeden 5-lôžkový apartmán (2+3). Každá izba i apartmán má samostatnú kúpeľňu a WC. Hostia majú k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu, vonkajšie posedenie s krbom s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie pri objekte je zadarmo.
Príďte aj Vy na jedno z najkrajších miest regiónu Orava, ktoré nájdete uprostred krásnych lesov, v zdravom horskom ovzduší, v obci Habovka. Ideálne prostredie na oddych a relax pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí hľadajú súkromie.
V blízkom okolí sú široké možnosti turistiky v Roháčoch, možnosti lyžovania v okolitých lyžiarskych strediskách Zuberec Milotín a Janovky, Roháče Spálená, Oravice, Chopok Jasná. Možnosti kúpania sú: Meander park Oravice, prírodné termálne kúpalisko Oravice, Tatralandia Liptovský Mikuláš, termálne kúpaliská Bešeňová, Oravská priehrada a Liptovská Mara. V oblasti kultúrneho vyžitia okolie ponúka: Oravský skanzen, Oravský hrad, Galéria Márie Medveckej, historický kostolík v Tvrdošíne, Demänovské jaskyne, Podroháčske folklórne slávnosti, súťaž amatérsky vyrobených malotraktorov Habovský kardan a ďalšie iné.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,273141 19,606541

Kontakt

Adresa: Edmunda Petra Bárdoša 209, Habovka, 027 32

Telefón: +421 908 227 110, +421 907 687 430

Email: miroslav.49ak.50@gmail.com

Web: http://www.penzionhabovka.sk/indexdd.php

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://slovakbook.com/zz-zz.php?id=1855#tab2

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 13

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2; 2x3; 1xAPT (1x2, 1x3)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií