Drevenice Zuberec

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V romantickom prostredí pod úpätím Západných Tatier, na okraji rázovitej oravskej obce Zuberec, je v harmonickom súlade s okolitou prírodou situovaný rekreačný areál Drevenice Zuberec.
Areál tvorí šesť tradičným spôsobom zhotovených a štýlovo zariadených dreveníc. Prvá z nich slúži ako recepcia, nachádza sa tu priestor pre deti a spoločenská miestnosť s krbom, TV, barovým pultom a kuchynskou časťou vhodná i na usporiadanie osláv či konferencií. Ďalšie štyri drevenice slúžia na ubytovanie hostí. V každej z týchto dreveníc sa nachádzajú dva samostatné apartmány s oddelenými vchodmi a s kapacitou 5 - 6 osôb. Na prízemí každého apartmánu je veľká miestnosť, ktorá je zariadená ako obývačka s kuchyňou. V obývačke nájdeme posedenie, TV i piecku na drevo, kuchynská časť je kompletne vybavená (elektrický sporák, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a je z nej východ na terasu. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa s WC. Na poschodí každého apartmánu sú hosťom k dispozícii dve spálne (jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková s možnosťou prístelky) a kúpeľňa s WC.
V celom areáli je hosťom k dispozícii WIFI pripojenie. V centrálnej časti areálu je vybudované jazierko, v zadnej časti je otvorené ohnisko s posedením. Parkovanie je možné priamo pri jednotlivých dreveniciach.
Blízke okolie ubytovania ponúka mnoho možností trávenia voľného času. V zime sú k dispozícii lyžiarske strediská (Zverovka – Spálená, Zuberec – Janovky, Zuberec – Milotín, SKI Oravice) či celoročne otvorený auapark Thermal Oravice, v lete možno podnikať túry do Západných Tatier, navštíviť vodné mlyny Oblazy v Kvačianskej doline, Múzeum oravskej dediny, Oravský hrad či archeoskanzen Havránok.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,258397 19,633458

Kontakt

Adresa: Pribiské 737, Zuberec, 027 32

Telefón: +421 905 598 805

Email: drevenicezuberec@drevenicezuberec.sk

Web: http://drevenicezuberec.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://drevenicezuberec.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 18,35 €

Max. počet osôb: 48

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 8xAPT (1x2, 1x3+1)

Počet spální: 16

Počet kuchýň: 8

Počet kúpeľní: 16

Počet WC: 16

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií