Rekreačný dom Habovka - Ubytovanie u Jandurových

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Prijmite pozvanie do príjemných a útulných priestorov nášho dreveného penziónika. Vďaka našim skúsenostiam, výbave, dobrej gastronómii a ochotnému personálu sme schopní uspokojiť aj tú najnáročnejšiu klientelu.
Penzión sa nachádza na okraji obce Habovka s výhľadom na okolité lesy. Obklopuje ho nádherná oravsko-tatranská príroda. V lete je v oblasti mnoho možností turistiky, v zime lákajú návštevníkov známe lyžiarske strediská Janovky – Milotín či Zverovka – Spálená dolina. Celoročne sú otvorené termálne kúpaliská v Oraviciach a Liptovskom Mikuláši.
Ubytovanie ponúkame v piatich dvoj- až štvorlôžkových izbách v štýle drevenice. Na každej izbe sa nachádza televízor, väčšina izieb má i vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu s WC). V penzióne je návštevníkom k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, minivežou a stolným futbalom, ktorej súčasťou je aj plne vybavená kuchynka (chladnička, elektrický sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar) a terasa. Oddýchnuť si môžete v saune, alebo vonku na čerstvom vzduchu – v drevenom altánku s grilom. Romantikov poteší malé jazierko, športovcov veľká trávnatá plocha vhodná na rozličné loptové hry a najmenších detská hojdačka a šmýkačka. V prípade záujmu majú návštevníci možnosť stravovania vo forme raňajok, večere alebo polpenzie.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,277899 19,621672

Kontakt

Adresa: Blatná 139/99, Habovka, 027 32

Telefón: +421 907 109 376

Email: ubytovanie@jandura.sk

Web: http://ubytovanie.jandura.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanie.jandura.sk/sluzby/rezervacia-cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 2x3, 2x4

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií