TERMAL raj Liptovský Ján

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Termálne kúpalisko TERMAL raj je situované v krásnom prostredí kúpeľnej obce Liptovský Ján, v areáli hotela Sorea Máj. Voda v tunajších bazénoch pochádza z termálneho prameňa Rudolf. Je mineralizovaná, kyslá, silno uhličitá, stredne sírovodíková, s teplotou 26 až 29°C. Vyznačuje sa priaznivými účinkami na dýchacie cesty, pohybový aparát, kožu i kvalitu spánku.
V areáli kúpaliska sa nachádza viacero vonkajších a vnútorných bazénov. Počas letnej sezóny je v prevádzke veľký vonkajší plavecký bazén s dĺžkou 50 m, vonkajší relaxačný bazén, vonkajší detský bazén a vonkajší bazén s fontánkou. Celoročne je otvorený vnútorný plavecký bazén s dĺžkou 25 m a menší vnútorný bazén pre neplavcov – deti.
K pohodliu a dokonalému relaxu prispieva široká ponuka wellness služieb, ale aj samotná lokalita kúpaliska – kúpeľná časť obce Liptovský Ján je totiž obklopená nádhernou prírodou Nízkych Tatier a vyznačuje sa vynikajúcou klímou.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,038875 19,673492

Kontakt

Adresa: Hotel Sorea Máj, Liptovský Ján-Kúpele, 032 03

Telefón: +421 44 520 81 00

Email: maj@sorea.sk

Web: http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/

Vstupné: http://www.sorea.sk/nizke-tatry/hotel-sorea-maj/wellness/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií