Chata Sun Valley

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Sun Valley je situovaná v chatovej oblasti v nádhernom prostredí Jánskej doliny v Nízkych Tatrách. Lokalita ponúka mnoho možností trávenia voľného času. V lete sú k dispozícii turistické chodníky po okolitých horách, neďaleko leží Liprovský Hrádok a Liptovský Mikuláš s množstvom pamiatok a múzeí, celoročne je otvorená Stanišovská jaskyňa, v zime sa núka návšteva lyžiarskeho strediska Jasná.
Chata Sun Valley má celkovú kapacitu 8 osôb. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbovou pecou a posedením s možnosťou dvoch prísteliek a plne zariadená kuchynka. Na poschodí sú situované dve spálne – prvá je vybavená manželskou posteľou, jednou samostatnou posteľou, televízorom a balkónom, v druhej sa nachádza maželská posteľ, jedna samostatná posteľ a prístelka. V chate je samozrejme aj kúpeľňa s WC. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet. Pred chatou je návštevníkom k dispozícii vonkajšie posedenie, ognisko a gril. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,04816 19,6779

Kontakt

Adresa: Jánska dolina, Liptovský Ján, 032 03

Telefón: +421 944 116 821

Email: chata662@azet.sk

Web: http://chatasunvalley.uns.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://chatasunvalley.uns.sk/#section=prices

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,75 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x3, 1x3+1, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií