Autor fotografie : F. Hudák
  • Chata Havran 2 - F. Hudák
  • Chata Havran 3 - F. Hudák
Zobraziť na veľkej mape

Chata Havran

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Havran s pekným výhľadom na Západné a Nízke Tatry, sa nachádza v Liptovskom Jáne - kúpele, pri lese na hranici Národného parku Nízke Tatry, blízko lyžiarskeho strediska Javorovica /čierna, červená a modrá obtiažnosť zjazdoviek/, prírodného termálneho a krytého kúpaliska Sorea-Máj, v blízkom okolí sa nachádzajú aquapark Tatralandia s Westernovým mestečkom,tropical paradise a superfly, najväčšie lyžiarske centrum na Slovensku Chopok-Jasná - Chopok-juh Srdiečko, Demänovské jaskyne, Liptovská Mara, Thermalpark Bešeňová-Gino paradise, relaxačno-rehabilitačné služby, športoviská, mnoho iných prírodných krás a atrakcií.
Novovybudované zariadenia cestovného ruchu prispievajú k príjemnému tráveniu aktívnej, či už letnej alebo zimnej dovolenky. Termálne kúpaliská v Tatralandií, Bešeňovej, Liptovskom Jáne a Lúčkach poskytujú svoje služby celoročne. Vodná nádrž Liptovská Mara ponúka možnosti surfovania, vodného lyžovania, rybolovu, ako aj výlet vyhliadkovou loďou. K ostatným aktivitám patrí aj jazda na koni, štvorkolky, cyklistika, vyhliadkové lety, motokáry, paintbal,bowling,squash, ale aj adrenalínové športy paragliding, horolezectvo, rafting,zorbing,bike world a pod.
Hrebeňe Nízkych a Západných Tatier sú rajom skialpinistov a ich doliny pre bežkárov.

Pre milovníkov folklóru odporúčame slávnosti spevu a tanca, folklórne slávnosti, vo Východnej. Pre deti rozprávkový svet Pavla Dobšinského Habakuky na Donovaloch, lanovú dráhu v Jasnej, bobovú dráhu v Pavčinej Lehote a westernové mestečko Šiklúv Mlýn.

Množstvo ďalších atrakcií a zaujímavostí je zárukou, že pri návšteve tohto regiónu si nájdete formu svojho oddychu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,031117 19,676293

Kontakt

Adresa: Liptovský Ján - Kúpele 2055, Liptovský Ján, 032 03

Telefón: +421 905 264 098

Email: chatahavran@gmail.com

Web: http://www.chatahavran.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatahavran.eu/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,90 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 2x2+2

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií