Vila Viktoria

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila Viktoria je určená hlavne tým, ktorí chcú stráviť dovolenku, pri ktorej budú po celý čas sami sebe pánmi. Ak máte radi ubytovanie v súkromí so súkromím, tak Vila Viktória je to správne miesto pre Vás.
Vila Viktoria sa nachádza v Demänovej, obci ktorá je bránou do Jasnej. Zároveň neďaleko Aquaparku Tatralandia a Thermalparku Bešeňová. V prípade, že chcete spoznať krásy Liptova, radi Vás budeme sprevádzať a odporučíme Vám miesta, ktoré sa naozaj oplatí navštíviť.
Celková kapacita ubytovania je 18-22 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžeme poskytnúť detskú postieľku). Objekt je rozdelený na veľký dom s 5 dvojlôžkovými izbami na 1. poschodí a podkrovným apartmánom na 2.poschodí; a na samostatne stojaci záhradný apartmán. Na prízemí veľkého domu sa nachádza veľká kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV a rádiom na príjemné posedenie. Na prízemí je aj kúpeľňa a 2 WC. K dispozícii máte aj neobmedzený prístup k internetu a WIFI s pokrytím celého objektu. Lyže si môžete odložiť v sklade so stojanmi na lyže a bicykle.
K zariadeniu patrí aj rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhradným posedením s veľkým murovaným grilom, pieskoviskom a hojdačkou pre deti. Pre milovníkov "gulášpartií" poskytujeme antikorový kotlík na guláš. Parkovanie áut je vo dvore. V záhrade je aj posedenie so slovenskou izbou.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,060615 19,583312

Kontakt

Adresa: Obchodná 235, Liptovský Mikuláš - Demänová, 031 01

Telefón: +421 910 585 432

Email: vilaviktoria@gmail.com

Web: http://www.privat-viktoria.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.privat-viktoria.sk/sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2; 2x2+1; 2xAPT (2x2)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií