FUN PARK Žiarce

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Stredisko FUN PARK Žiarce je situované na Liptove, pri vstupe do Demänovskej doliny, len 5 km od najväčšieho mesta regiónu, Liptovského Mikuláša. Nepatrí medzi najväčšie, milo však prekvapí rodinnou atmosférou. V stredisku sú v nadmorskej výške 750 - 907 m n. m. vybudované 3 zjazdovky s celkovou dĺžkou 1130 m. Zjazdovky, ktoré sú vhodné najmä pre začiatočníkov, stredne pokročilých a rodiny s deťmi, obsluhujú dva lyžiarske vleky. Vďaka umelému zasnežovaniu a severnej orientácii svahov sú tu vynikajúce lyžiarske podmienky do neskorej jari.  Vďaka umelému osvetleniu je na zjazdovkách i možnosť večerného lyžovania. Zo služieb, ktoré sú v stredisku k dispozícii, možno spomenúť lyžiarsku školu a škôlku a požičovňu lyžiarskej výstroje.
FUN PARK Žiarce má čo ponúknuť nielen v zime, ale aj v lete. Každoročne od apríla do októbra je v prevádzke unikátna adrenalínová atrakcia pre deti aj dospelých – najstrmšia bobová dráha na Slovensku s dĺžkou 1000 m a prevýšením 120 m. Okrem toho je tu i možnosť aquazorbingu - kráčania po vode v nafukovacej guli.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,025307 19,561244

Kontakt

Adresa: Pavčina Lehota, 031 01

Telefón: +421 903 567 680

Email: info@ziarce.sk

Web: http://ziarce.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://ziarce.sk/

Vstupné: http://ziarce.sk/cennik/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií