Chata Nora

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Nora leží uprostred lesa, na samostatnom ostrove tvorenom riečkou Demänovka, v krásnom prostredí Demänovskej Doliny v Nízkych Tatrách. Táto oblasť je veľmi obľúbená turistami; len 7 km od chaty sa nachádza známe lyžiarske stredisko Jasná, ešte bližšie – asi 2 km – je stredisko Fun Park Žiarce Pavčina Lehota, do 10 km nájdeme i top aquaparky Liptova – Gino Paradise Bešeňová, Termal Raj Liptovský Ján a Tatralandia Liptovský Mikuláš. Na svoje si prídu i milovníci pešej turistiky, cykloturistiky či kultúrnych pamiatok.
Chata má celkovú kapacitu 6 pevných lôžok a 2 prístelky. Nachádzajú sa tu spálňa a spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchynka (chladnička, sporák, rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač, televízor) a samozrejme kúpeľňa s WC. Návštevníkom je k dispozícii aj sauna a terasa s posedením. Na lúčke a v krbe sa môže opekať a grilovať.
Parkovanie je pri ceste oproti chate.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 48,96932 19,58124

Kontakt

Adresa: Demänovská Dolina 267 (predtým 34), Demänovská Dolina, 031 01

Telefón: +421 948 109 144

Email: molnar.pav@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,35 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 3

Formát izieb: 2x3, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií