Ubytovanie pri zvonici

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie pri zvonici je situované v Demänovej, mestskej časti Liptovského Mikuláša vzdialenej len pár kilometrov od turistického strediska Jasná v Demänovskej doline či od Liptovskej Mary a aquaparku Tatralandia. Nachádzajúc sa v podhorí Nízkych a Západných Tatier, predstavuje východisko výletov do hôr, k jaskyniam, ale i ku kultúrnym pamiatkam, na ktoré je Liptov takisto bohatý.

Ponúkame ubytovanie v štyroch štúdiách a v jednom apartmáne, v samostatnom objekte bez prítomnosti domácich, s celkovou kapacitou 13 lôžok + 2-3 prístelky. Každé štúdio má vlastnú moderne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, kuchynský kút (chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), posedenie s televízorom a satelitom, internetové pripojenie WiFi. Apartmán má posedenie s televízorom a satelitom, nový kuchynský kút (chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), moderne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, internetové pripojenie WiFi.
3 izby (1x2,1x3,1x4) sú na vyvýšenom prízemí, 2 izby (2x2) sú na poschodí s balkónmi a môžu byť so samostatným vchodom. V prípade väčšej skupiny - jeden vchod.

Pre hostí je k dispozícii aj spoločenská miestnosť s posedením, krbová pec, televízor, satelit, dvd prehrávač, plne vybavená spoločná kuchyňa (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom ako aj samostatná miestnosť na odkladanie lyží. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák, toaletný papier, tekuté mydlo, kuchynské utierky, saponát na riad, televízor, satelit, dvd prehrávač, internetové pripojenie WiFi, gril, záhradný nábytok.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,060498 19,58049

Kontakt

Adresa: Dlhá 149, Liptovský Mikuláš - Demänová, 031 01

Telefón: +421 903 343 593

Email: karold@nextra.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 13

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 3x2, 1x3, 1x4

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií