Aquapark Tatralandia

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy na Slovensku, v Česku a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory – Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.
Tatralandia je ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.  Na to, aby ste si ju užili celú, jeden deň nestačí. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku či letným eventom.  A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30°C.
Letom sa však zábava v Tatralandii nekončí. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch,  zrelaxovať v 9 bazénoch, užívať si blahodarné účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise. Tí ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.
Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,106409 19,570257

Kontakt

Adresa: Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš, 031 05

Telefón: +421 915 834 644

Email: info@tatralandia.sk

Web: http://www.tatralandia.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.tatralandia.sk/tatralandia/otvaracia-doba/

Vstupné: http://www.tatralandia.sk/cenniky/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií