Penzión Frank

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Frank sa nachádza v Západných Tatrách, na konci malebnej podhorskej dedinky Žiar pri Liptovskom Mikuláši. Pokoj a panenská krása tejto lokality, ako i komfortné vybavenie a široká škála služieb zaručujú, že si v našom penzióne prídu na svoje aj náročnejší klienti.
V Penzióne Frank poskytujeme ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch s chladničkou, TV a DVD prehrávačom. Ubytovacia kapacita penziónu je 32 osôb. Nachádzajú sa tu 4 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a 5 dvojlôžkových apartmánov s možnosťou dvoch prísteliek.
Súčasťou penziónu je reštaurácia s výbornou kuchyňou. Zarelaxovať si u nás môžete vo wellness s masážnou vaňou a fínskou saunou. Priamo v penzióne ponúkame i masáže. Turistom v prípade záujmu zabezpečíme horského vodcu či inštruktora. Hosťom je k dispozícii požičovňa bicyklov a športových potrieb, a tiež miestnosť so stolným tenisom. Pred budovou sa nachádza zastrešené vonkajšie ohnisko a detské ihrisko. Penzión Frank je vhodný i na organizovanie osláv, firemných akcií, seminárov či školení – nachádza sa tu kompletne vybavená školiaca miestnosť s kapacitou 30 osôb.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,136708 19,675405

Kontakt

Adresa: Žiarska dolina, Žiar, 032 05

Telefón: +421 908 803 202

Email: info@penzionfrank.sk

Web: http://penzionfrank.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://penzionfrank.sk/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Sauna, Športové náradie, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2+1; 3xAPT (1x2, +2); 1xAPT (1x2, +1) 1xAPT (1x3, +2)

Počet spální: 9

Počet kúpeľní: 9

Počet WC: 9

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií