Chata Sýpka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Sýpka je situovaná v krásnom a tichom prostredí malebnej liptovskej obce Prosiek. Liptov je kraj, kde príroda i človek dokázali vytvoriť mnoho zaujímavostí a atraktivít, vďaka čomu si tu na svoje príde každý návštevník. Sú tu krásne hory, vodné plochy, termálne kúpaliská a aquaparky, historické pamiatky, ľudová architektúra, jaskyne i vzácne druhy fauny a flóry.
Celková kapacita komplexne zrekonštruovanej chaty Sýpka je 4 - 5 osôb. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchyňa s chladničkou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou i rýchlovarnou kanvicou a kúpeľňa s WC. Na poschodí je 4-lôžková spálňa, do ktorej vedú „mlynárske schody“. V prípade záujmu je v chate aj možnosť jednej prístelky.
Návštevníkom je k dispozícii krytá aj otvorená terasa s kozubom a záhradným sedením. Pre deti je prichystané pieskovisko, hojdačka a preliezky. Parkovanie je možné priamo pri objekte.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,1458 19,5017

Kontakt

Adresa: Prosiek 11, Prosiek, 032 23

Telefón: +421 903 801 288

Email: vozar.milan@imafex.sk

Web: http://www.chata-sypka.szm.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://chata-sypka.szm.com/index.files/Page500.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,50 €

Max. počet osôb: 5

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Formát izieb: 1x4, +1

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií