Penzión Adam

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Adam nájdete v Bodiciach, príjemnej okrajovej časti Liptovského Mikuláša, necelých 5 km od ústia Demänovskej doliny. Okolie penziónu poskytuje mnoho možností rekreačného využitia. Nachádzajú sa tu Demänovské jaskyne, značené turistické chodníky vedúce čarovnými zákutiami Nízkych Tatier, vodná nádrž Liptovská Mara, aquapark Tatralandia, archeoskanzen Havránok, mesto Liptovský Mikuláš s množstvom vzácnych kultúrnych pamiatok, a v neposlednom rade jedno z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk na Slovensku, stredisko Jasná.
Penzión Adam ponúka ubytovanie v šiestich troj- až päťlôžkových izbách a v dvoch päťlôžkových apartmánoch. Na každej izbe sa nachádza televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. V jednom z apartmánov je i vlastná kuchynka na prípravu jedál. Stravovanie hostí je formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.
Návštevníkom penziónu Adam je k dispozícii vináreň, v letnom období si môžu posedieť na letnej terase, prípadne opekať či grilovať v záhrade. Zrelaxovať sa môžete v saune alebo vírivke. Športovcov poteší multifunkčné ihrisko, ktoré v zime funguje ako klzisko. Najmenší si zasa prídu na svoje na detskom ihrisku s hojdačkami, šmýkačkou a trampolínou.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,058883 19,574214

Kontakt

Adresa: Bodická 2, Liptovský Mikuláš – Bodice, 031 01

Telefón: +421 948 276 761

Email: adampenzion@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Sauna, Športové náradie, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x3, 2x4, 1x5, 2xAPT (1x2, 1x3)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií