Hotel Ski

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Ski je situovaný v srdci obce Demänovská Dolina, v lokalite Záhradky, na severnej strane horského masívu Chopok v Národnom parku Nízke Tatry. Lokalita Záhradky je veľmi populárna, na svoje si tu celoročne prídu všetky vekové kategórie. Z nášho hotela je všade blízko: len 50 m od neho sa nachádza nástupná stanica lanovky na Chopok, požičovňa Rocky Mountain Bikeworld je priamo pred hotelom, Demänovské jaskyne sú vzdialené 3 km, Vrbické pleso 2 km, Aquapark Tatralandia 20 minút autom. Priamo pred hotelom je zastávka hromadnej dopravy, v bezprostrednej blízkosti zariadenia je i nástup na turistické chodníky. (Pre viac informácií o možnostiach v okolí hotela pozrite našu oficiálnu stránku: http://www.hotelski.sk/tips.htm.)
Ubytovanie poskytujeme v 39 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v troch štvorlôžkových rodinných izbách. Na každej izbe sa nachádza vlastný televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi), a tiež kúpeľňa s WC. Izby situované na južnú stranu majú úžasný výhľad na Chopok a nádhernú prírodu.
Stravovanie je možné formou raňajok, polpenzie i plnej penzie. Okrem reštaurácie s príjemnou letnou terasou môžete navštíviť aj nás štýlový Al Pačin bar, kde ponúkame chutné sezónne špeciality. Čapujeme vychladené Svijany a pri špeciálnych príležitostiach vás občerstvíme z ľadových pohárikov. Okrem toho ponúkame aj služby ako predaj lístkov na lanové dráhy a do aquaparkov, x-box, biliard, stolný futbal, letné grilovanie, ohnisko, zlaňovací trenažér a ďalšie.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 48,972678 19,598009

Kontakt

Adresa: Demänovská Dolina 69, Demänovská Dolina, 031 01

Telefón: +421 44 432 77 05

Email: hotelski.info@gmail.com

Web: http://www.hotelski.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelski.sk/rezervacia.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 129

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 39x2+1, 3x4

Počet spální: 42

Počet kúpeľní: 42

Počet WC: 42

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií