Liptovia Resort

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné stredisko Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a predstavuje vstupnú bránu do prírody Národného parku Nízke Tatry. Stredisko je vhodné pre kolektívy i rodiny s deťmi, ktorých túžbou je stráviť príjemnú dovolenku v tichom a pokojnom prírodnom prostredí v luxusných horských domčekoch.
Liptovia Resort pozostáva z deviatich štýlových rekreačných domov troch veľkostných kategórii, ktoré ubytovaným hosťom poskytujú dokonalé súkromie a domácu pohodu. Domčeky sú dvojpodlažné, nadštandardne vybavené, pozostávajúce z obývacej časti a kuchyne na spodnom podlaží a spálne na hornom podlaží. V každom domčeku sa nachádzajú dve samostatné kúpeľne s WC, obývačka, ktorej súčasťou je dominantný krb, TV, DVD a plne vybavená kuchyňa. Súčasťou domčekov je aj terasa s otvoreným krbom, parkovacie miesta a samostatná miestnosť na uskladnenie lyží, bicyklov a iných športových potrieb. Celková kapacita strediska Liptovia Resort je 52 lôžok.
Zabudnite nachvíľu na všetky problémy a starosti a príďte si oddýchnuť a vychutnať čerstvý horský vzduch do lona panensky čistej prírody Nízkych Tatier!

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,024944 19,72625

Kontakt

Adresa: Liptovská Porúbka 479, Liptovská Porúbka, 033 01

Telefón: +421 918 755 610

Email: liptovia@liptovia.sk

Web: http://www.liptovia.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.liptovia.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,20 €

Max. počet osôb: 70

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 4xCH (2x2, +2); 4xCH (3x2, +2); 1xCH (3x2, 1x3, +5)

Počet spální: 24

Počet kuchýň: 9

Počet kúpeľní: 18

Počet WC: 18

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií