AQUA-VITAL Park Lúčky

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V krásnom prostredí kúpeľného areálu v Lúčkach bol v roku 2008 otvorený jedinečný AQUA-VITAL Park poskytujúci zábavu a ozdravnú rekreáciu v každom ročnom období. V AQUA-VITAL Parku sa využíva liečivá minerálna termálna voda, ktorá sa vyznačuje blahodarnými účinkami pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, gynekologických ochoreniach, ochoreniach nervovej sústavy a iných.
Na návštevníkov AQUA-VITAL Parku v KÚPEĽOCH LÚČKY čaká počas celého roka vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33°C a rozličnými atrakciami, ako sú vzduchové ležadlá, protiprúd, vodná čaša, masážne trysky a chrliče vody, tiež vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 až 38°C. Celoročne je otvorený aj delený vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 a 35°C. S bazénmi je priamo spojený vnútorný a vonkajší vitálny (saunový) svet s fínskymi saunami, mentolovou saunou, rímskym kúpeľom s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippovým kúpeľom, tepidáriom, turbo sprchou či sprchou „dážď“. Vo vonkajšom vitálnom svete nájdete celoročne otvorenú Jacuzzu pod holým nebom, fínsku saunu a ochladzovací bazén. Vo vitálnom svete sa používajú prírodné silice, ktoré prispievajú k detoxikácii organizmu, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a uvoľňujú psychické napätie a stres. AQUA-VITAL Park ponúka, aj možnosť občerstvenia a stravovania v SNACK bare, prípadne navštívenie neďalekej reštaurácie Kúpeľná dvorana.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,134773 19,397012

Kontakt

Adresa: Lúčky – kúpele, 034 82

Telefón: +421 44 437 55 66

Email: kasaavp@kupele-lucky.sk

Web: http://www.kupele-lucky.sk/sk/aqua-vital-park

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.kupele-lucky.sk/sk/aqua-vital-park

Vstupné: http://www.kupele-lucky.sk/sk/cennik

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií