Penzión za mlynom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión za mlynom** je rodinný penzión s dlhoročnou tradíciou priamo v srdci Liptova. Nachádza sa v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je i jazierko s rybami, veľká trávnatá plocha pre váš aktívny alebo pasívny relax, ohnisko s posedením, detské ihrisko a krytá terasa s veľkým grilom.
Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 43 lôžok v deviatich dvojlôžkových izbách s jednou alebo dvomi prístelkami a v dvoch dvojizbových apartmánoch s vlastnou kuchyňou. Jedna z izieb je bezbariérová. Izby sú vybavené štýlovým dreveným nábytkom, TV-SAT, rádiom a kúpeľňou so sprchou a WC.
Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia s krbom a terasou. Stravovanie je možné formou raňajok, polpenzie alebo výberu z jedálneho lístka. Penzión je vhodný i na usporadúvanie osláv a iných spoločenských akcií. Realizovať u nás môžete aj školenia a teambuildingy. Na tieto príležitosti sa využíva presvetlená spoločenská/školiaca miestnosť s kapacitou 30 osôb.
Okolie penziónu je mimoriadne bohaté na možnosti aktívneho odpočinku. Návštevníci sa môžu venovať pešej turistike, cykloturistike (v prípade záujmu vám radi zapožičiame bicykle), zábave v okolitých aquaparkoch a termálnych kúpaliskách v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši či Lúčkach, spoznávaniu kultúrno-historických krás, ako je Vlkolínec alebo archeoskanzen Havránok či spoznávaniu prírodných krás, ako sú Demänovské jaskyne. V zime sú pre vás otvorené lyžiarske strediská v Jasnej a Ružomberku (Malinô Brdo).
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,105384 19,407222

Kontakt

Adresa: Mlynská 389, Liptovská Teplá, 034 83

Telefón: +421 44 439 21 00; +421 908 927 282

Email: info@penzionzamlynom.sk

Web: http://www.penzionzamlynom.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionzamlynom.sk/sk/Ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 43

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 13

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 12

Počet WC: 12

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií