Privát Zachar

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Zachar je situovaný na Liptove, v obci Bešeňová, len kúsok od známeho a návštevnícky obľúbeného aquaparku Gino Paradise.
Ubytovanie poskytujeme vo veľkom rodinnom dome, v dvoch trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe. Na všetkých izbách sa nachádza televízor. Jedna izba má vlastnú kúpeľňu s WC, ďalšie dve izby majú spoločné sociálne zariadenie. Na prípravu jedál slúži hosťom spoločná kompletne zariadená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V celom objekte je bezplatné pripojenie na Wifi.
Pred domom je návštevníkom k dispozícii altánok s posedením, vonkajší krb a gril. Na najmenších čaká detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou a hračkami.
Poloha privátu je ideálna nielen pre ľudí, ktorí hodlajú navštíviť aquapark Gino Paradise, ale tiež pre milovníkov turistiky, cykloturistiky či lyžovania. Neďaleko Bešeňovej sa nachádza Liptovská Mara, Demänovské jaskyne, archeoskanzen Havránok, pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Vlkolínec i viacero lyžiarskych stredísk.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,09991 19,434751

Kontakt

Adresa: Bešeňová 107, Bešeňová, 034 83

Telefón: +421 905 156 467

Email: pavolzachar48@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x3, 1x3+1, 1x4+1

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií