Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Turisticky nesmierne obľúbené termálne kúpalisko Vadaš ponúka skvelé podmienky pre oddych a rekreáciu, a to najmä, nie však výhradne, počas letnej sezóny. Kúpalisko sa nachádza v príjemnom prostredí mestečka Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hraníc. Jeho bazény sú napĺňané termálnou vodou z hĺbky 130 m s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo.
V areáli kúpaliska je k dispozícii niekoľko vonkajších a krytých bazénov. V exteriérových priestoroch nájdeme veľký plavecký bazén s dĺžkou 50 m, zážitkové bazény Relax a Hviezda s rôznymi relaxačnými zariadeniami a zážitkovými atrakciami, detský zážitkový bazén, perličkový bazén a sedací bazén. K najväčším atrakciám patrí bazén Lagúna s umelým vlnobitím – najväčší svojho druhu na Slovensku. V bezprostrednej blízkosti Dunaja, v areáli Vadaš II., sa nachádza bazén s termálnou vodou a rozmermi 25x21 m.
Súčasťou kúpaliska je toboganový park so šiestimi toboganmi dlhými 13,5 až 80 m, ktoré si obľúbia nielen deti.
V krytej časti kúpaliska môžu návštevníci využívať plavecký bazén s dĺžkou 25 m a malý detský bazén. Okrem toho je tu k dispozícii vírivka, sauna a masáže.
V reáli termálneho kúpaliska Vadaš sú i bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 47,8023 18,715832

Kontakt

Adresa: Pri Vadaši 2, Štúrovo, 943 01

Telefón: +421 36 756 02 30; +421 36 756 01 35

Email: info@vadas.sk

Web: http://www.vadas.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=150&Itemid=215

Vstupné: http://vadas.sk/index.php?_option=com_content&task=view&id=33&Itemid=59

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií