Športhotel Štúrovo

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Športhotel Štúrovo je situovaný kúsok od centra juhoslovenského mestečka Štúrovo, cca 800 m od známeho termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie je vhodné najmä pre menej náročných klientov. Ocenia ho športovo založení ľudia, účastníci škôl v prírode či rôznych rekreácií.
Ubytovanie poskytujeme v 18 izbách a 2 apartmánoch. Na každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC), niektoré izby majú aj televízor, prípadne balkón. Návštevníkom je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, a tiež plne vybavená kuchynka. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
V prípade záujmu je možnosť ubytovania v unimobunkách v autokempingu so spoločnými sociálnymi zariadeniami. Stravovanie je možné vlastné, alebo formou polpenzie či plnej penzie v blízkej reštaurácii. Parkovanie je priamo pri objekte.
V hoteli sa nachádza športová hala, v jeho tesnej blízkosti sú tenisové kurty a bežecká dráha. Necelý kilometer ďalej sa rozkladá areál obľúbeného kúpaliska Vadaš s toboganovým parkom, zážitkovým bazénom i bazénom s umelým vlnobitím. Priaznivci turistiky môžu využiť turistické a cykloturistické chodníky vedúce priľahlým pohorím Burda (Kováčovské kopce). Za Dunajom na Vás čakajú prekrásne maďarské mestá Ostrihom, Budapešť a Vyšehrad s množstvom historických pamiatok a atrakcií.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 47,794082 18,720519

Kontakt

Adresa: Športová 5, Štúrovo, 943 01

Telefón: +421 907 352 893

Email: recepcia@msosturovo.sk

Web: http://msosturovo.sk/2592-2/?lang=sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://msosturovo.sk/2592-2/?lang=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,25 €

Vybavenie: Fitness, Športové náradie, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 20

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 20

Počet WC: 20

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií